3 GEN EĞİTİM KURUMLARI Kurucu Müdürü ve aynı zamanda Diyşad yönetim kurulu üyesi Akademisyen Veysi Fida,bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın, tarifi imkânsız mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, tüm İslam Âleminin Bayramını en kalbi duygularıyla kutladığını belirten Fida  mesajında duygularını şöyle dile getirdi: 

‘Yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun ki; müthiş hikmetler ve lütuflarla dolu, böylesi ulvi günlere, bizleri bir kez daha kavuşturdu. Cenab-ı Allahın; sonsuz rahmet, merhamet ve mağfiret bulutlarını, adeta kâinata sağanak yağmur halinde yağdırdığı, tarifi olanaksız güzellikleri sinesinde barındıran Kurban Bayramına kavuşmak ne büyük mutluluk ve onur vesilesidir bizim için. 

Bu duygu ve düşüncelerle kıymetli vatandaşlarımızın ve tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını en halisane duygularımla kutlar, bu müstesna günlerin, bütün insanlık alemine sağlık, mutluluk ve huzur dolu günleri beraberinde getirmesini, Yüce Rabbimden niyaz ederim’.