Güçlü Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (GÜÇSİYAD) Güneydoğu Bölge Başkanı Mervettin Tosunlu, , Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, bütün İslam Aleminin Bayramını kutladı.

Mervettin Tosunlu ‘Daima bir arada, sevgi ve muhabbet dolu, huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğinde’ bulunduğu mesajında, şu görüşlere yer verdi: Cenab-ı Allah; başta ülkemiz olmak üzere bütün İslam Alemi’ne nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Mübarek Kurban Bayramı halkımıza hayırlara vesile olsun. Dualar ederek, özellikle yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımız için Yüce Rabbimiz’e niyazlarda bulunalım.

Yetim ve öksüzlerimizi, engelli kardeşlerimizi, Yaşlı büyüklerimizi ,Akrabalarımızı, Hastalarımızı ziyaret ederek, onlara umut aşılayalım, bayramlarını kutlayalım. Büyüklerimizin ellerinden öperek hayır dualarını alalım. Küçüklerimizi elimizden geldikçe sevindirelim. Arş-ı Alanın tek sahibi Yüce Rabbimden birlik, beraberlik ruhuyla, her zaman bir öncekinden daha güzel, mutlu ve geleceğe daha büyük umutlarla bakacağımız bir Bayram nasip etmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.