Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesaj yayınladı.

Başkan Akmeşe, yaptığı yazılı açıklamada,Toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarından biri olan Bayramlar aynı zamanda barış, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramların, sosyal ve kültürel hayatımızda ki yerleri son derece önemlidir.  

 Başkan Ali Suat Akmeşe,“Yeni Türkiye’de, geleceğimizi farklı bir vizyonla inşa ederken, dünyanın neresinde olursa olsun her mazluma sahip çıkmaya devam edeceğiz. Nasıl ki zalimin dini,dili,ırkı,mezhebi ve milletine bakılmıyorsa mazlumun da dini,dili,ırkı,mezhebi ve milletine bakılmaz.  
 
Yüce Rabbim, kesilen kurbanların, yapılan ibadetlerin, edilen duaların hürmetine zalimlere fırsat vermesin. Mazlumlara ise güç ve kuvvet versin. Bu vesileyle bütün Müslümanların ,hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularla kutluyor, mübarek bayramın başta Diyarbakırımız, ülkemiz olmak üzere tüm Müslümanlara ve insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.