Diyarbakır Final Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Gençli hemşerimiz Şahin Otu, kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Diyarbakır Final Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Gençli hemşerimiz Şahin Otu, mesajında, Bayramlar birlik, dirlik ve kardeşlik, sevgi, saygı, dayanışma ve yardımlaşmadır. Bayramlar paylaşma, kucaklaşma ve barıştır. Bayramlar birliktir, dirliktir, kardeşliktir. Bayramlar sevgidir, saygıdır. Bayramlar dayanışmadır, yardımlaşmadır, paylaşmadır. Bayramlar kucaklaşmadır, barıştır. Farklılıkların kucaklaşma olarak hayat bulduğu Diyarbakırımızda birlik, beraberlik ve barış içinde yaşıyoruz.

Umarım gencecik çocuklarımızı savaş meydanlarında kaybetmek yerine; onların akıl, fikir ve zekasından yararlanacağımız günlere doğru yol alırız. Umarım gencecik çocuklarımızın fikir katkılarıyla ülkemizin geleceğini planlayacağımız günler yakındır. Bu vesileyle içtenlikle kutlayacağımız Kurban Bayramının, ayrıştırılmak istenen toplumumuzun birliğinin, bütünlüğünün sağlanmasına, kardeşliğimizin pekiştirilmesine ve barışa vesile olmasını diliyor, bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını esenlik, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor, sevgiler, saygılar sunuyorum
dedi.